Szukanie zaawansowane
Dostawa

Parker

Elementy hydrauliki » Pompy hydrauliczne » Parker

Kilka słów o pompach Parker

Z podstawowych typów pomp hydrauliczny producenta Parker wyróżniamy 2, Parker F1, F2 oraz VP1. Pompa hydrauliczna typu F1 jest to pompa jednostrumieniowa o stałym wydatku. Następca tego typu jest Parker F2, jest to pompa dwustrumieniowa o stałym wydatku. Natomiast Pompa typu VP1 jest to pompa potocznie zwana "O zmiennej wydajności". Zastosowanie swoje znajduje w żurawiach z układem load sensing.

W kolejnych podstronach znajdą państwo więcej informacji na temat w/w pomp hydraulicznych "Parker"Produkcja

Zajmujemy się produkcją przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych, przewodów wspomagania oraz do myjek np. typu Karcher. Ponadto jesteśmy wstanie wykonać duża część armatury z działu hydrauliki siłowej tj. sworznie, tuleje, wrzeciona, kompletne siłowniki, wałki do pomp ….

Sprzedaż

Zbierane długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma ceniącymi się producentami armatury hydraulicznej pozwoliło nam na zebranie dużej bazy elementów do produkcji przewodów jak i armatury złącznej hydrauliki siłowej. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć towar z wysokiej półki w przystępnej cenie.

Regeneracja

Wykonujemy regeneracje wielu podzespołów hydrauliki siłowej. Naprawiamy siłowniki jedno jak i dwustronnego działania, Siłowniki wywrotu (Binotto, Penta), do jelcza, LIAZA, Tatry. Ponadto zajmujemy się regeneracja pomp tłoczkowych, zębatych oraz rozdzielaczy hydraulicznych żurawi leśnych.