Szukanie zaawansowane
Dostawa

O nas

Firma HMPA zajmuje się przede wszystkim produkcja przewodów nisko jak i wysokociśnieniowych stosowanych do układów hydrauliki siłowej. Długoletnie negocjacje z dostawcami pozwolilo nam na pozyskanie towaru z wysokiej półki w rozsadnej cenie. Z dziedziny hydrauliki siłowej zaopatrujemy się z kilkunastu ceniących się producentów w skali światowej. W naszej ofercie znajdą państwo armaturę hydrauliczną zarówno do produkcji, regeneracji przewodów jak i elementy złączne, przyłączeniowe, zawory, pompy hydrauliczne (zębate, wielotłoczkowe), złącza liniowe, filtry ssawne jak i ciśnieniowe, tuleje brązowe. Przy większych zamówieniach możliwa jest negocjacja cen. Cały czas pogłębiamy asortyment wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu kontahentów.


Ponadto zajmujemy się regeneracją:
- Słowników hydraulicznych (Maszyn leśnych, ładowarek, koparek, widlaków itd...)
- Rozdzielaczy hydraulicznych takich producentów jak Sauer-danfoss, Nordhydraulic, Parker, Meiller-Kiper
- Pomp hydraulicznych zębatch oraz tłoczkowych Parker, Binotto, Sunfab, Meiller-Kipper
- Chwytaków do drewna, złomu


Każdy element mogą państwo przesłać na nasz koszt po uzgodnieniu za pośrednictwem firmy spedycjnej GLS z którą współpracujemy.


Cena za paczke:
Do 1 kg = 14,58 zł netto / 17,93 zł brutto
1-5kg = 15,13 zł netto / 18,60 zł brutto
5-10kg = 15,79 zł netto / 19,42 zł brutto
10-20kg = 16,34 zł netto / 20,09 zł brutto
20-31,5kg = 16,89 zł netto / 20,77 zł bruttoProdukcja

Zajmujemy się produkcją przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych, przewodów wspomagania oraz do myjek np. typu Karcher. Ponadto jesteśmy wstanie wykonać duża część armatury z działu hydrauliki siłowej tj. sworznie, tuleje, wrzeciona, kompletne siłowniki, wałki do pomp ….

Sprzedaż

Zbierane długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma ceniącymi się producentami armatury hydraulicznej pozwoliło nam na zebranie dużej bazy elementów do produkcji przewodów jak i armatury złącznej hydrauliki siłowej. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć towar z wysokiej półki w przystępnej cenie.

Regeneracja

Wykonujemy regeneracje wielu podzespołów hydrauliki siłowej. Naprawiamy siłowniki jedno jak i dwustronnego działania, Siłowniki wywrotu (Binotto, Penta), do jelcza, LIAZA, Tatry. Ponadto zajmujemy się regeneracja pomp tłoczkowych, zębatych oraz rozdzielaczy hydraulicznych żurawi leśnych.