Szukanie zaawansowane
Dostawa

Skręcane

Armatura złączna » Szybkozłącza » Skręcane

Szybkozłącze DCVV Potocznie zwane Skręcanym swoje zastosowanie znajduje przedewszystkim w "młotach hydraulicznych. Budowa szybkozłącza skręcanego jest o tyle dobra żę wszelakie wstrząsy nie powodują wybijaniu się tak jak jest to w przypadku "Szybkozłącza ISO-A"
Montaż szybkozłącza pozwala jak sama nazwa wskazuje na szybki demontaż urządzenia przyłaczonego do maszyny.


Produkcja

Zajmujemy się produkcją przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych, przewodów wspomagania oraz do myjek np. typu Karcher. Ponadto jesteśmy wstanie wykonać duża część armatury z działu hydrauliki siłowej tj. sworznie, tuleje, wrzeciona, kompletne siłowniki, wałki do pomp ….

Sprzedaż

Zbierane długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma ceniącymi się producentami armatury hydraulicznej pozwoliło nam na zebranie dużej bazy elementów do produkcji przewodów jak i armatury złącznej hydrauliki siłowej. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć towar z wysokiej półki w przystępnej cenie.

Regeneracja

Wykonujemy regeneracje wielu podzespołów hydrauliki siłowej. Naprawiamy siłowniki jedno jak i dwustronnego działania, Siłowniki wywrotu (Binotto, Penta), do jelcza, LIAZA, Tatry. Ponadto zajmujemy się regeneracja pomp tłoczkowych, zębatych oraz rozdzielaczy hydraulicznych żurawi leśnych.