Szukanie zaawansowane
Dostawa

Swożnie

Elementy hydrauliki » Rotatory » Indexator

W ofercie posiadamy także swożnie do połączenia "Rotator-zawiesie" oraz "Zawiesie-ostatnie ramie". Wykonujemy swożnie do wszystkich połączeń w żurawiach I ramienia, II ramienia itd..

W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do Formularza kontaktowegoZobacz także

Tuleje brązowe

Tuleje brązowe


Produkcja

Zajmujemy się produkcją przewodów hydraulicznych wysokociśnieniowych, przewodów wspomagania oraz do myjek np. typu Karcher. Ponadto jesteśmy wstanie wykonać duża część armatury z działu hydrauliki siłowej tj. sworznie, tuleje, wrzeciona, kompletne siłowniki, wałki do pomp ….

Sprzedaż

Zbierane długoletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma ceniącymi się producentami armatury hydraulicznej pozwoliło nam na zebranie dużej bazy elementów do produkcji przewodów jak i armatury złącznej hydrauliki siłowej. W naszej ofercie mogą państwo znaleźć towar z wysokiej półki w przystępnej cenie.

Regeneracja

Wykonujemy regeneracje wielu podzespołów hydrauliki siłowej. Naprawiamy siłowniki jedno jak i dwustronnego działania, Siłowniki wywrotu (Binotto, Penta), do jelcza, LIAZA, Tatry. Ponadto zajmujemy się regeneracja pomp tłoczkowych, zębatych oraz rozdzielaczy hydraulicznych żurawi leśnych.